Technika grzewcza i instalacyjna

Kompleksowe usługi doradztwa, wykonania oraz serwisowania instalacji grzewczych, sanitarnych oraz gazowych w Małopolsce i na Śląsku.

Nasze specjalizacje:

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Instalacje CO

Instalacje c.o.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

Instalacje wod-kan

Instalacje wod-kan

Rekuperacja

Wentylacja i rekuperacja

Przyłącze gazowe

Przyłącze gazowe

Skorzystaj z aktualnych dofinansowań na rok 2023!

Walusiak – Technika grzewcza i instalacyjna

Zapewniamy najwyższy standard realizowanych usług z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej w obrębie 30 km od siedziby naszej firmy, obejmując miasta takie jak: Andrychów, Kęty, Wadowice, Bielsko-Biała, Oświęcim, Czechowice-Dziedzice i Żywiec.

Specjalnością naszej firmy jest technika grzewcza, w jej ramach wykonujemy montaż paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznychpomp ciepłaogrzewania podłogowego oraz rekuperacje. Ponadto zajmujemy się również instalacjami c.o. (centralne ogrzewanie)wod-kan (wodno-kanalizacyjne) oraz gaz (gazowe).

Połączenie doświadczenia zawodowego naszych pracowników z nowoczesnym sprzętem pozwala nam tworzyć dopasowane rozwiązania dla każdego klienta. W ten sposób nasza firma może pochwalić się kilkoma niezależnymi zespołami instalatorskimi.

W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały i urządzenia od wiodących polskich producentów branży instalatorskiej i grzewczej, zapewniając przy tym atrakcyjne warunki gwarancyjne. Tworząc to rzetelnie i fachowo, zapewniając solidne wykonanie na lata.

Najnowsze realizacje