Bezpieczne przyłącze gazu do budynku

Instalacja gazowa jest nieodłącznym elementem większości gospodarstw domowych w Bielsku, używana w codziennych czynnościach związanych z przygotowywaniem posiłków na kuchence gazowej czy do ogrzania wody i domu za pomocą piecyka. Zazwyczaj urządzenia te znajdują się w kuchni lub łazience. Wykonujemy kompleksowe przyłącza gazowe w Bielsku-Białej.

Przyłącze gazu do domu dla każdego z montażem 8%

 • Bezpieczne podłączenie gazu do budynku

 • Wykonywane przez certyfikowanych pracowników

 • Przyłącze wykonywane według projektu

Przyłącze gazowe

Przyłącze gazu do domu Bielsko-Biała

Choć gazu używamy niemal codziennie, podczas jego użytkowania musimy pamiętać o ostrożności i zdrowym rozsądku, gdyż gaz można określić jako niebezpieczny. Dlatego wymaga się aby instalacja gazowa w domu działała prawidłowo i była szczelna, to zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańcom i sąsiadom.

Prawo wymaga posiadania projektu wewnętrznej instalacji gazowej oraz wymaga od właściciela budynku regularnych kontroli pod względem szczelności oraz prawidłowego działania.

Jakiekolwiek zaniechania względem instalacji gazowych domowych mogą przynieść nieoczekiwane skutki, ulatnianie się gazu co może doprowadzić do wybuchu domu lub uduszenia się mieszkańców.

Mając na względzie wszystkie te czynniki, zapewniamy usługę montażu, przebudowy oraz przeglądu instalacji gazowej w Bielsku-Białej przez naszego fachowca.

Zdjęcia z realizacji przyłączy gazowych do budynków mieszkalnych w Bielsku-Białej

Zainteresowany przyłączem gazu do budynku w Bielsku?

Realizacje z przyłączy gazowych w mieście Bielsko-Biała i w okolicy

 • przyłącze gazu do domu w Andrychowie

  Przyłącze gazu do domu jednorodzinnego w Andrychowie

 • przyłącze gazowe Kęty

  Przyłącze gazowe do domu w Kętach

 • przyłącze gazowe Wadowice

  Przyłącze gazowe w Wadowicach