Bezpieczne przyłącze gazu do budynku

Instalacja gazowa jest nieodłącznym elementem większości gospodarstw domowych w Kętach, używana w codziennych czynnościach związanych z przygotowywaniem posiłków na kuchence gazowej czy do ogrzania wody i domu za pomocą piecyka. Zazwyczaj urządzenia te znajdują się w kuchni lub łazience. Wykonujemy kompleksowe przyłącza gazowe w Kętach.

Przyłącze gazu do domu dla każdego z montażem 8%

  • Bezpieczne podłączenie gazu do budynku

  • Wykonywane przez certyfikowanych pracowników

  • Przyłącze wykonywane według projektu

Przyłącze gazowe

Przyłącze gazu do domu Kęty

Choć gazu używamy niemal codziennie, podczas jego użytkowania musimy pamiętać o ostrożności i zdrowym rozsądku, gdyż gaz można określić jako niebezpieczny. Dlatego wymaga się aby instalacja gazowa w domu działała prawidłowo i była szczelna, to zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańcom i sąsiadom.

Prawo wymaga posiadania projektu wewnętrznej instalacji gazowej oraz wymaga od właściciela budynku regularnych kontroli pod względem szczelności oraz prawidłowego działania.

Jakiekolwiek zaniechania względem instalacji gazowych domowych mogą przynieść nieoczekiwane skutki, ulatnianie się gazu co może doprowadzić do wybuchu domu lub uduszenia się mieszkańców.

Mając na względzie wszystkie te czynniki, zapewniamy usługę montażu, przebudowy oraz przeglądu instalacji gazowej w Kętach przez naszego fachowca.

Zdjęcia z realizacji przyłączy gazowych do budynków mieszkalnych w Kętach

Zainteresowany przyłączem gazu do budynku w Kętach?

Realizacje z przyłączy gazowych w mieście Kęty

  • przyłącze gazowe Kęty

    Przyłącze gazowe do domu w Kętach