Krakowska 83, 32-652 Bulowice

Sklep hydrauliczny Walusiak to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do montażu instalacji wodnych i kanalizacyjnych, instalacji sanitarnych, grzewczych, a nawet ogrodowych. Dostępne na naszej stronie artykuły wyróżniają się wysoką jakością – oferujemy przede wszystkim asortyment cenionych producentów, dbając o zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić szybką realizację zamówień i dużą dostępność produktów w korzystnych cenach. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Urządzenia grzewcze – sklep hydrauliczny

Oferujemy wszelkiego rodzaju urządzenia i armaturę stosowane w instalacjach grzewczych, w tym kotły gazowe kondensacyjne, kotły elektryczne, a także kompleksowe wyposażenie niezbędne do montażu ogrzewania podłogowego, m.in. rozdzielacze, rury, szafki i różnorodne akcesoria montażowe. Bogata oferta grzejników łazienkowych, aluminiowych, dekoracyjnych czy płytowych wraz z zaworami, pompami, głowicami termostatycznymi sprawia, że bez trudu wykonasz każdą instalację.

Urządzenia instalacyjne ze sklepu hydraulicznego

Przygotowaliśmy szereg produktów niezbędnych do prawidłowego montażu i zabezpieczenia instalacji, takie jak hydrofory, pompy wodne, zbiorniki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także rury, kształtki o różnej formie, systemy kanalizacji niskoszumowej i wewnętrznej. Podczas montażu niezbędne mogą okazać różne złączki, zawory, filtry, izolacje i węże przyłączeniowe dopasowane do danej czynności. Dzięki temu, że wszystko czeka na ciebie w jednym miejscu, łatwiej dokonasz zakupów i oszczędzisz swój cenny czas.

Sklep hydrauliczny – sprawdzone urządzenia sanitarne

Jeśli chcesz zadbać o wysokiej jakość armaturę łazienkową, sięgnij po baterie łazienkowe, kuchenne, odwodnienia liniowe, natryski, a także przyłącza WC i syfony. W naszej ciągle rozwijającej się ofercie znajdziesz dodatkowo zawory spustowe, napełniające, a także zestawy podtynkowe cenionych marek i przyciski niezbędne do ich komfortowego użytkowania.

Nasz sklep hydrauliczny to najlepsze miejsce do zaopatrzenia osób prywatnych, jak i hydraulików oraz instalatorów, którzy chcą wykonać zakupy szybko, sprawnie, mając pewność wysokiej jakości produktów. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy podczas składania zamówienia, zapraszamy do kontaktu – 696 924 692.